Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Zabieg nawilżający

Zabieg nawilżający - dedykowany dla skóry suchej i wrażliwej. Zabieg nawilżający na twarz umożliwia dzięki kompleksowej pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry głębokie jej nawilżenie. Zadziałanie 3 unikatowych cząsteczek zawartych w HYALURONIE :HyzCare Filler CL, Cristalhyal oraz Epidermist 4.0 gwarantuje błyskawiczne, trójwymiarowe rezultaty.

Zabieg nawilżający

Zabieg oczyszczający

W zabiegu oczyszczającym twarzy wykorzystujemy peeling kawitacyjny. Jest on nowoczesną metodą wykorzystywaną do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry,  stanowiącą alternatywę dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek. W zabiegu tym wykorzystujemy również fale ultradźwiękowe, które  aktywują komórki, ożywiają włókna skóry i wzmacniają ich napięcie, co zapobiega procesowi  starzenia i wiotczenia skóry. Po zabiegu skóra jest lepiej ukrwiona, gładsza i wzmocniona, zmarszczki i linie na twarzy są zredukowane. Zabieg ten jest uwieńczony masażem twarzy, szyi i dekoltu.

Zabieg oczyszczający

Zabieg oczyszczający wzbogacony odżywczą ampułką

Zabieg ten jest wzbogacony ampułką stymulującą regeneracje naskórka i wzmacniającą ściany naczyń krwionośnych, pobudza syntezę kolagenu. Zastosowanie peelingu kawitacyjnego jako nowoczesnej metody wykorzystywanej do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, stanowi alternatywę dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek. W zabiegu tym wykorzystujemy również fale ultradźwiękowe, które  aktywują komórki, ożywiają włókna skóry i wzmacniają ich napięcie, co zapobiega procesowi starzenia i wiotczenia skóry. Po zabiegu skóra jest lepiej ukrwiona, gładsza i wzmocniona, zmarszczki i linie na twarzy są zredukowane. Zabieg ten uwieńczamy maską algową.

Zabieg Poison Line

Zabieg z zastosowaniem Poison Line - przeznaczony dla skóry dojrzałej z zmarszczkami i efektem fotostarzenia skóry.
W celu zniwelowania objawów starzenia się skóry, które charakteryzuje się utrata jędrności, wiotkości oraz licznymi zmarszczkami stosujemy kosmetyki zawierające aktywne składniki jaskółczej śliny, śluzu ślimaka, jadu węża. Działanie tego zabiegu jest liftujące, spłycające zmarszczki, wygładzające i likwidujące przebarwienia.

Zabieg Poison Line

Zabieg z zastosowaniem kawioru

Zabieg z zastosowaniem Kawioru dla cery pozbawionej witalności z utratą elastyczności.
Zastosowanie kawioru, który aktywuje 14 genów młodości przeznaczony jest dla cery dojrzałej. Działa odmładzająco i regenerująco oraz redukująco zmarszczki.

Zabieg z zastosowaniem kawioru

Zabieg oczyszczająco-regenerujący

W zabiegu oczyszczającym  twarzy wykorzystujemy peeling kawitacyjny. Jest on nowoczesną metodą wykorzystywaną do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry,  stanowiącą alternatywę dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek. W zabiegu tym wykorzystujemy również fale ultradźwiękowe, które  aktywują komórki, ożywiają włókna skóry i wzmacniają ich napięcie, co zapobiega procesowi starzenia i wiotczenia skóry. Po zabiegu skóra jest lepiej ukrwiona, gładsza i wzmocniona, zmarszczki i linie na twarzy są zredukowane. Dodatkowo stosujemy maskę na twarz o działaniu regenerującym  po czym wykonujemy masaż twarzy, szyi i dekoltu.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż twarzy, szyi i dekoltu wpływa na poprawę stanu skóry. Wykonuję się go w celu wygładzenia, ujędrnienia, uelastycznienia tkanki skórnej i podskórnej. Efekt ten uzyskuje się poprzez usprawnienie krążenia powierzchownego, tym samym lepsze odżywienie skóry oraz wzmożenie jej napięcia. Poprzez przyspieszenie złuszczania zrogowaciałych - martwych warstw naskórka, udrożnienie przewodów gruczołów skóry i usprawnienie ich funkcji.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż twarzy, szyi i dekoltu z maską algową

Masaż twarzy, szyi i dekoltu wpływa na poprawę stanu skóry. Wykonuję się go w celu wygładzenia, ujędrnienia, uelastycznienia tkanki skórnej i podskórnej. Efekt ten uzyskuje się poprzez usprawnienie krążenia powierzchownego, tym samym lepsze odżywienie skóry oraz wzmożenie jej napięcia. Poprzez przyspieszenie złuszczania zrogowaciałych - martwych warstw naskórka, udrożnienie przewodów gruczołów skóry i usprawnienie ich funkcji. Dodatkiem do pełnego relaksu jest zastosowanie maski algowej dobranej odpowiednio do potrzeb skóry.

Seans z witaminą C

Seans z czystą witaminą C dla cery szarej, niedotlenionej z przebarwieniami.
Zabieg z 100% aktywną i stabilną witamina C ma właściwości rozjaśniające i przeciwzmarszczkowe, a także antyoksydacyjne i wzmacniające ściany naczyń krwionośnych. Do zabiegu wykorzystujemy aktywna formę witaminy wyizolowanej i zamkniętej w ampułkach. Witamina C posiada ekstrakt z jedwabiu i żeń-szenia.

Seans z witaminą C