Zabiegi

Zabiegi

W Uzdrowisku Świeradów oferujemy naszym Gościom specjalistyczne zabiegi. Bazując na lokalnych surowcach naturalnych, tj. radon, borowina i świerk. Zapraszamy osoby dbające o zdrowie do świata specjalnych terapii uzdrowiskowych, które pozwalają na szybki powrót do dobrej formy.

W Uzdrowisku Świeradów jako jedyni pozyskujemy wody radonowe o szerokim zastosowaniu. To właśnie dzięki nim, możemy oferować Państwu lecznicze kąpiele, inhalacje czy kuracje pitne z zastosowaniem optymalnych stężeń tego pierwiastka. Zabiegi te wykorzystujemy w leczeniu chorób skóry, alergii oraz schorzeń reumatologicznych, oddechowych i narządu ruchu.

W naszych bazach zabiegowych wykonujemy ponadto zabiegi na bazie najwyższej jakości borowiny o działaniach przeciwzapalnych, przeciwbakteryjnych i rozgrzewających. Wywar z kory świerkowej, pozyskiwanej w Puszczy Boreckiej, to z kolei doskonały składnik kąpieli leczniczych, które oferujemy naszym Gościom, z problemami górnych i dolnych dróg oddechowych, reumatycznymi i nerwobólami.

W Uzdrowisku Świeradów oferujemy naszym gościom specjalistyczne zabiegi uzdrowiskowe, pomocne w leczeniu najróżniejszych schorzeń. Bazując na lokalnych składnikach naturalnych, tj. radon, borowina i świerk, pragniemy zaprosić osoby dbające o zdrowie do świata specjalnych terapii uzdrowiskowych, które pozwalają na szybki powrót do dobrej formy.

W Uzdrowisku Świeradów jako jedyni pozyskujemy wody radonowe o szerokim zastosowaniu. To właśnie dzięki nim, możemy oferować Państwu lecznicze kąpiele, inhalacje czy kuracje pitne z zastosowaniem optymalnych stężeń tego pierwiastka. Zabiegi te wykorzystywane są przez nas w leczeniu chorób skóry, alergii, niepłodności oraz schorzeń reumatologicznych, oddechowych i narządu ruchu.

W naszych bazach zabiegowych wykonujemy ponadto zabiegi uzdrowiskowe na bazie najwyższej jakości borowiny o działaniach przeciwzapalnych, przeciwbakteryjnych i rozgrzewających. Kora świerkowa, pozyskiwana w Puszczy Boreckiej, to z kolei doskonały składnik leczniczy, który proponujemy naszym gościom, borykającym się z chorobami oddechowymi, reumatycznymi i nerwobólami.