preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Salus Pro Talent URO


Miło nam poinformować, że Uzdrowisko Świeradów od dnia dzisiejszego posiada w swojej ofercie innowacyjny zabieg głębokiej stymulacji elektromagnetycznej z wykorzystaniem aparatu nowej generacji BTL SALUS-TALENT PRO URO. Jest to zabieg nieinwazyjnej terapii nietrzymania moczu, terapii leczenia bólu oraz terapii w schorzeniach ortopedycznych.

Ludzkie ciało stanowi dobry przewodnik dla pola magnetycznego. W momencie przyłożenia wysokoenergetycznego pulsacyjnego pola magnetycznego, tkanki organizmu są stymulowane w miarę penetracji tego pola. Pobudza to w następstwie komórki nerwowe, mięśnie oraz naczynia krwionośne.

Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głównie kobiety, a ryzyko występowania wzrasta z wiekiem. Istotą problemu jest niezależny od woli pacjenta wyciek moczu, który w efekcie powoduje problemy higieniczne i utrudnia kontakty międzyludzkie.

System terapii nietrzymania moczu i schorzeń urologinekologicznych generuje stymulujące pole elektromagnetyczne. Specjalnie opracowane parametry pozwalają wywołać optymalny skurcz potrzebny do regeneracji mięśni. Stymulacja jest swego rodzaju programem treningowym, a SALU URO osobistym trenerem. Terapia jest komfortowa dla pacjenta, ponieważ odbywa się przez cienką warstwę ubrania.

Efektem powyższych procesów, które zachodzą w komórkach organizmu pod wpływem pola elektromagnetycznego jest:

Działanie przeciwbólowe

Działanie przeciwzapalne

Intensyfikacja procesów oddychania tkankowego

Zwiększenie wychwytywania tlenu przez tkanki

Mobilizacja mikrokrążenia

Stymulacja krążenia obwodowego

Działanie przeciwobrzękowe

Przyspieszenie regeneracji tkanek miękkich

Przyspieszenie procesu zrostu kostnego

Wpływ na wolne rodniki tlenowe

Wpływ na szybkość przepływu bodźców eferentnych i aferentnych poprzez oddziaływanie na synapsy nerwowe
 

Zapraszamy do Uzdrowiskowego SPA Kwiat Lotosu, czynne od pon. do sob. w godz. 8:00 - 19:00 +48 75 78 20 501,

 

Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj