Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Okład Guam

Okład Guam z kapsułą młodości. Okład Guam to najskuteczniejszy z naturalnych metod sposób na modelowanie sylwetki i redukowanie cellulitu jednocześnie zapobiegając dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Wszystko to odbywa się za sprawą ekstraktów roślinnych i składników pochodzenie morskiego tj. alga, glinka i sole morskie, które są zawarte w Guam. Aby wzmocnić przenikanie do skóry dobroczynnych składników całe ciało zostaje owinięte folią. W przypadku dużych problemów  w okolicach bioder, brzucha i pośladków możemy wykonać okład Guam częściowy. Dopełnieniem  całości jest zastosowanie  kapsuły młodości dzięki której dochodzi do rozgrzania tkanek oraz rozluźnienia, a co za tym idzie głębokiego działania Guam. Do uzyskania widocznego efektu powinno się zastosować 5 takich zabiegów.

Okład Guam

Relaksujący zabieg

Relaksujący zabieg na całe ciało jest swoistym rytuałem, podczas którego oddziałujemy na wszystkie zmysły. Zabieg ten jest wielofazowy, w którym obmywamy ciało, peellingujemy, rozluźniamy relaksującym masażem następnie nakładamy maskę i całość uwieńczamy w kapsule młodości dzięki, której uzyskujemy lepsze i głębsze wchłanianie kosmetyków. W rytuale tym dobieramy odpowiednie kosmetyki do potrzeb i rodzaju skóry klienta:

  • KAWA - działająca silnie wyszczuplająco i redukująco celluit. Eliminuje toksyny i płyny zaległe w  przestrzeniach międzytkankowych.
  • WINOGRON - o działaniu przeciwstarzeniowym na bazie masła Shea, olejów awokado z pestek winogron.
  • CZEKOLADA - ujędrnia i nadaje równomierny koloryt opalenizny na skórze, redukuje cellulit.
  • KOZIE MLEKO i owoce liczi - daje ukojenie i regeneracje suchej skórze, a także działa odżywczo i przeciwstarzeniowo.   

Wybór takiego zabiegu niweluje stres, pozwala uzyskać pełne rozluźnienie i ukojenie.

Relaksujący zabieg

Cukrowy peeling całego ciała + kapsuła młodości

Peeling całego ciała to delikatne mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry w celu przyspieszenia procesu odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg ten wygładza i oczyszcza skórę, poprawia jej koloryt oraz wzmacnia tkanki. Aby cały proces mógłby być długotrwały i bardziej efektywny dający relaks zastosujemy kapsułę młodości.

Cukrowy peeling + masaż

Cukrowy peeling całego ciała + masaż częściowy relaksacyjny. Peeling całego ciała to delikatne mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry w celu przyspieszenia procesu odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg ten wygładza i oczyszcza skórę, poprawia jej koloryt oraz wzmacnia tkanki. Po takim oczyszczeniu wykonujemy masaż relaksacyjny na wybrane części ciała co daje ukojenie i rozluźnienie.

Cukrowy peeling + masaż

Solny peeling całego ciała (dedykowany dla mężczyzn)

Solny peeling z olejem sojowym i witaminą E ze względu na swoja gruboziarnistość jest dedykowany dla mężczyzn. Poprzez delikatne mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry w celu przyspieszenia procesu odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg ten wygładza i oczyszcza skórę, poprawia jej koloryt oraz wzmacnia tkanki.

Maska na ciało + kapsuła młodości

Zabieg ten ma na celu odżywienie skóry całego ciała. Poprzez odpowiednie do rodzaju skóry i potrzeb klienta, dobranie kosmetyków uzyskujemy odbudowe, nawilżenie, regenerację. Zastosowanie kapsuły młodości pozwala na głębokie działanie kosmetyku i długotrwałe utrzymanie się efektów zabiegu.

Maska na ciało + kapsuła młodości

Cukrowy peeling ciała

Peeling całego ciała to delikatne mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry w celu przyspieszenia procesu odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg ten wygładza i oczyszcza skórę, poprawia jej koloryt oraz wzmacnia tkanki. Cukrowe pellingi z masłem shea olejem sojowym i witaminą E doskonale poprawiają kondycję skóry.

Cukrowy peeling ciała

Kapsuła młodości

Kapsuła młodości to wielofunkcyjne profesjonalne urządzenie umożliwiające wykonanie zabiegów relaksujących i odprężających całego ciała. Działanie pary wodnej, podczerwieni oraz wibracji powoduje, że relaks i odprężenie jest bardzo głębokie, a skóra pozostaje gładka. Wymusza potliwość sprzyja redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej  wspomagając  proces odchudzania. Pomaga również w pozbywaniu sie toksyn z układu limfatycznego. Likwiduje zmęczenie i znużenie. Jest idealnym początkiem do wielu zabiegów relaksujących i pielęgnujących.

Kapsuła młodości

Zabieg parafinowy na dłonie, skórę i paznokcie

Parafina zawiera specjalne substancje o właściwościach natłuszczających. Chociaż sama w sobie nie nawilża, po aplikacji tworzy warstwę ochronną, która zamyka wilgoć w skórze. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku czego pory się otwierają, krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne znajdujące się w preparatach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej. To idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rak. Dzięki metodyce wykonania zabiegu, który jest poprzedzony peelingiem oraz nałożeniem serum, osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach po zabiegu z wykorzystaniem parafiny odczują natychmiastową różnicę.