Strefa relaksu i masażu

Strefa relaksu i masażu

Masaż klasyczny

W zależności od intensywności masażu może mieć on charakter leczniczy, przeciwbólowy czy pobudzający. W masażu tym jest wykorzystywany szereg technik manualnych wywierających i zwalniających ucisk na tkanki. W zależności od potrzeb zakres tego masażu może obejmować całe ciało bądź jego część np. kręgosłup, kończyny dolne.

Masaż klasyczny

Masaż wyszczuplający częściowy

Masaż ten ma na celu wyszczuplić ciało, wygładzić skórę i zmniejszyć obrzęki. Stosujemy go na biodra, brzuch, uda i pośladki gdyż są tam największe skupiska adipocytów (komórek tłuszczowych). Masaż ten świetnie działa jako element dodany do kuracji odchudzającej. W celu uzyskania widocznych efektów należy zastosować od 5 do 8 takich masaży.

 

Masaż relaksacyjny

Oferowany przez nas masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne-wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Zastosowanie masażu relaksacyjnego powoduje rozluźnienie napiętych i obolałych mięśni daje ukojenie dla ciała i ducha. Pozwala się odprężyć i nabrać energii do dalszego funkcjonowania. Masaż ten może obejmować całe ciało począwszy od stóp aż po sama głowę lub jego część.

Masaż relaksacyjny

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami jest swoistym misterium dla ciała i ducha ,które poprawia krążenie, oczyszcza organizm z toksyn, łagodzi napięcie mięśni , zmniejsza ból i dostarcza energii, co w efekcie przynosi głęboki relaks i odprężenie. Do zabiegu wykorzystujemy różnej wielkości naturalne kamienie bazaltowe pochodzenia wulkanicznego, które przewodzą wysokie temperatury. Masaż łączy w sobie oddziaływanie termoterapii i masażu limfatycznego z technikami masażu klasycznego. Możemy wykonać masaż całego ciała bądź jego części czyli cały kręgosłup,barki, stopy i podudzia.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż bańką chińską antycellulitowy

Zastosowanie bańki chińskiej w walce z cellulit daje świetne efekty dlatego też stosujemy ją na biodra, brzuch, uda i pośladki. Masaż ten wpływa na modelowanie sylwetki, zmniejszenie widocznych rozstępów, redukcje tłuszczu gromadzącego się na newralgicznych okolicach. Ogromną zaletą tego zabiegu jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów stosunkowo krótkim czasie. Sugeruje się wykonanie serii masaży 7-10zabiegów w odstępach 2-dniowych.

Masaż klasyczny kręgosłupa z użyciem bańki chińskiej

Zastosowanie w masażu klasycznym kręgosłupa bańki chińskiej wywodzi się z medycyny ludowej. Masaż ten ma na celu zmniejszenie napięcia mięśni, działania przeciwbólowego w bólach migrenowych i nerwobólach. Działa również w stanach przeziębień i dolegliwościach płucnych.

Oscylacyjny masaż mechaniczny

Jest to profesjonalne łóżko do mechanicznego masażu ciała za pomocą wibracji, wyposażony w aplikatory do relaksacji i drenażu, głębokiego masażu mięśni oraz masażu delikatnego. Zastosowanie wibracji generowanej przez urządzenie wspomagają działania przeciwbólowe, stymulują odżywianie komórek mięśniowych i relaksują. Wibracje mechaniczne pozwalają na długotrwałą aplikację na ciele pacjenta nie wywołując jednocześnie uczucia zmęczenia znanego ze stosowania technik manualnych a uzyskując relaks i odprężenie.