Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami jest swoistym misterium dla ciała i ducha, które poprawia krążenie, oczyszcza organizm z toksyn, łagodzi napięcie mięśni , zmniejsza ból i dostarcza energii, co w efekcie przynosi głęboki relaks i odprężenie. . Masaż łączy w sobie oddziaływanie termoterapii i masażu limfatycznego z technikami masażu klasycznego. Do zabiegu wykorzystujemy różnej wielkości naturalne kamienie bazaltowe pochodzenia wulkanicznego, które przewodzą wysokie temperatury. Ciepły dotyk kamieni odpręża i relaksuje, zmniejsza napięcie mięśni i redukuje ból.

Zabieg na twarz szyję i dekolt

Zabiegi na twarz szyję i dekolt są o działaniu spowalniającym procesy starzenia się skóry, oczyszczającym, nawilżającym, ujędrniającym, liftingującym . Zabiegi uwieńczamy masażem kosmetycznym lub głęboko liftingującym przywracającym blask i jędrność skóry. Dobierane do potrzeb skóry maski kremowe, żelowe lub algowe odżywiają i nawilżają przywracając jej blask. Zawarte w nich składniki odżywcze , wzmacniają skórę pozostawiając działanie na długi czas.

Zabieg na ciało z aktywną pianą

Relaksujący zabieg na całe ciało jest swoistym rytuałem podczas, którego oddziałujemy na wszystkie zmysły. Zabieg ten jest wielofazowy, w którym obmywamy ciało aktywną pianą , wykonujemy peeling złuszczając obumarły naskórek, rozluźniamy relaksującym masażem następnie nakładamy maskę i całość uwieńczamy w kapsule młodości dzięki, której uzyskujemy lepsze i głębsze wchłanianie kosmetyków.

Sauna jacuzzi

Strefa Wellness to połączenie sauny fińskiej i jacuzzi wyposażonego w specjalne dysze masujące , które jednocześnie relaksują i ujędrniają skórę poprawiając jej ukrwienie. Sauna sucha (Fińska) opiera się na krótkotrwałym podnoszeniu temperatury ciała, na skutek czego razem z potem zostają usunięte z organizmu toksyny. Właściwe korzystanie z sauny, którego warunkiem jest regularne schładzanie ciała zimną wodą sprzyja odprężeniu.

Grota solno- jodowa

Grota Solno-jodowa to oryginalna i niepowtarzalna metoda zastosowania soli morskiej w celach leczniczych według opatentowanych technologii. Naturalna sól zawiera wszystkie niezbędne mikro i makro elementy potrzebne do stworzenia unikalnego klimatu morskiego, który relaksuje i poprawia samopoczucie. Jest idealną formą regeneracji organizmu po aktywnościach fizycznych czy tez znacznym wysiłku psychicznym.

Kąpiel relaksująca

Kąpiel relaksująca dedykowana jest dla dwóch osób. Wykonujemy ją w wannie w kształcie SERCA wyposażonej w dysze do hydromasażu i pereł. Przejaw luksu jaki możemy zaproponować klientom to min. Kąpiel Dionizosa czyli w winie , jest o działaniu odmładzającym, wspomaga walkę z cellulitem, oczyszcza i regeneruje organizm. Jest Idealna dla osób zestresowanych, potrzebujących odprężenia.

Zabieg antycellulitowy z falą uderzeniową

Fala uderzeniowa to nowoczesna technologia, wykorzystywana w terapii przeciwbólowej oraz zabiegach na ciało. Zapewnia natychmiastową i długotrwałą poprawę wyglądu skóry z cellulitem i oznakami starzenia. Przyczynia się do ujędrnienia i modelowania ciała, zwiększenia napięcia skóry.