Wczasy świąteczno-noworoczne nie tylko dla seniorów w Górach Izerskich

Wczasy świąteczno-noworoczne nie tylko dla seniorów w Górach Izerskich

W Uzdrowisku Świeradów można już zarezerwować wyjątkowe pobyty świąteczno-noworoczne 2023. Już teraz sprawdź nasze oferty pakietowe i spędź magiczny czas u stóp Gór Izerskich!

Jak co roku, w Uzdrowisku Świeradów podczas świąt Bożego Narodzenia nie zabraknie prawdziwej świątecznej atmosfery. Na gości czekają już oferty Domu Zdrojowego oraz kameralnego obiektu Sanus. Obejmują one zakwaterowanie, pełne wyżywienie, a także w okresie pomiędzy świętami a Nowym Rokiem bogatą ofertę zabiegów uzdrowiskowych, które umożliwiają połączenie świątecznego wypoczynku z prozdrowotnym relaksem. W Uzdrowisku Świeradów pakiety pobytowe dostępne są w opcjach 4 -, 5- lub 11-dniowych:

Podczas świąt nasi Goście mogą ponadto liczyć na kolację wigilijną przygotowaną zgodnie z polską tradycją, smakołyki z naszej restauracji, rabaty na wejściówki do zwiedzania huty Julia w Piechowicach oraz na wejściówki do Aquaparku. Świąteczny wypoczynek można również połączyć z początkiem sezonu narciarskiego na świeradowskich stokach oraz stoku Baby przy hotelu Sanus.

Dla naszych Gości organizujemy Bal Sylwestrowy 2023/2024 w historycznej Modrzewiowej  Hali Spacerowej, który jest  jedną z największych imprez w Sudetach. 250 osób będzie świętować powitanie Nowego Roku przy akompaniamencie zespołu muzycznego Mi'aDor z Jeleniej Góry. Przygotowaliśmy loterię z nagrodami, wybór króla i królowej Balu.

O walory kulinarne zadba nasz szef kuchni, odpowiadający  na co dzień za zdrową dietę dla naszych Gości, którzy stawiają nam wysoko poprzeczkę również w kwestiach kulinarnych, którym musimy i chcemy sprostać zatrudniając kucharzy o najwyższych kwalifikacjach.

Zapraszamy i zachęcamy do szybkiego podejmowania decyzji, ponieważ to są już ostatnie miejsca
(Galeria z Balu Sylwestrowego z zeszłych lat -> klik).

← Wróć do Bloga