Uzdrowisko Świeradów na Targach HEALTH & BEAUTY w Kielcach

Uzdrowisko Świeradów na Targach HEALTH & BEAUTY w Kielcach

W dniach 8-10 października Uzdrowisko Świeradów już kolejny raz wystawi swoje stoisko podczas VI Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY. Będzie to świetna okazja do zaprezentowania uzdrowiskowych kosmetyków Terra SPA oraz oferty pobytów i zabiegów  oferowanych w uzdrowisku.

Jesienne targi to propozycja dla osób, które szukają bogatych w  ekstrakty roślinne oraz składniki naturalnego pochodzenia.  Wśród wystawców znajdziemy m.in. stoisko Uzdrowiska Świeradów, które zaprezentuje uzdrowiskową linią kosmetyków  Terra SPA delikatnych, bezpiecznych i skutecznych, przygotowanych z wielką starannością i dbałością o każdy detal. Podstawowym składnikiem kosmetyków  Terra SPA jest naturalny ekstrakt z kory świerku oraz borowiny.

W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: kremy do pielęgnacji twarzy, rąk i stóp , balsam, peeling, musy do kąpieli, mydła i produkt sztandarowy czyli kąpiel świerkowa z 80% ekstraktu z kory świerku.

Dodatkowo na stoisku nie zabraknie pełnej oferty pobytowej Uzdrowiska Świeradów. Osoby, które odwiedzą targi, będą mogły dowiedzieć się więcej, m.in. o pobytach leczniczych z zabiegami, pobytach dla seniorów czy rehabilitacji pocovidowej, adresowanej do dzieci od 12 roku życia oraz dorosłych po przebytej chorobie Covid-19.

Targi Zdrowia i Urody w Kielcach rozpoczną się 8 października 2021 roku w kieleckim centrum kongresowym i potrwają 3 dni. Impreza zgromadzi producentów kosmetyków naturalnych i wegańskich, produktów ziołowych, ekologicznych produktów spożywczych, a także suplementów diety. Uczestnicy poznają również oferty ośrodków leczniczych, uzdrowisk czy wydawnictw, które zajmują się tematami urody i zdrowia.

← Wróć do Bloga