preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Sklep internetowy z kosmetykami terra spa juz działa!

Kosmetyki terra spa wyprodukowane przez Uzdrowisko Świeradów  w oparciu o składniki naturalne dostępne są już w sklepie internetowym www.terra-spa.pl. Terra spa to bezpieczna pielęgnacja, która nie uczula i wspomaga regeneracje skóry twarzy i ciała.

W sklepie internetowym www.terra-spa.pl można znaleźć już kosmetyki, które są dostępne stacjonarnie we wszystkich obiektach Polskiej Grupy Uzdrowisk. Produkty terra spa to bogactwo ekstraktów z naturalnego świerku i borowiny, które doskonale pielęgnują skórę, nawilżają ją i dotleniają.

Terra spa: Piękno ukryte w naturze

Specjalna, najczystsza kora świerku pozyskiwana jest w Puszczy Boreckiej, położonej na skraju Pojezierza Ełckiego. W Uzdrowisku Świeradów wykorzystywana jest ona do uzdrowiskowych zabiegów leczniczych, jak i do produkcji kosmetyków terra spa. Zawarte w preparatach ekstrakty – świerkowy i borowinowy – wspomagają szybką regeneracje i odżywienie naskórka. Dodatkowo kwasy humusowe, fitohormony i bituminy obecne w kosmetykach szybko koją nawet najbardziej podrażnioną skórę.

W sklepie internetowym www.terra-spa.pl można już kupić masło do ciała, peeling, mydła, musy pod prysznic oraz kąpiel świerkową , a także kremy pielęgnujące do stóp i dłoni. Terra spa to pełna świerkowo-borowinowa seria kosmetyków idealna do domowych rytuałów pielęgnacyjnych.

Więcej informacji o naszych kosmetykach można znaleźć w aktualnościach na stronie: https://terra-spa.pl/aktualnosci/


 
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd