preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Oferty specjalne

W Uzdrowisku Świeradów przygotowaliśmy specjalne pakiety pobytowe dla osób zmagających się z nietypowymi schorzeniami, które wymagają specjalistycznego podejścia i odpowiedniej rehabilitacji. Na miejscu wspieramy leczenie m.in. osób z powikłaniami po boreliozie, spowodowanej przez kleszcze, czego celem jest poprawa ogólnej sprawności psycho-fizycznej i zapobieganie postępującej niepełnosprawności.

Specjaliści Uzdrowiska Świeradów pomagają również pacjentom z zespołem cieśni nadgarstka, która jest konsekwencją wzmożonego obciążania dłoni, nie tylko podczas wykonywania obowiązków zawodowych. W naszych obiektach specjalistycznej rehabilitacji mogą poddać się osoby , które w swojej pracy wykorzystują głos i zmagają się z okresowymi zanikami głosu, nawykowym chrząkaniem oraz przewlekłą suchością gardła i krtani.

Z myślą o Gościach, którym na co dzień towarzyszy przewlekły stres zawodowy lub osobisty, przygotowaliśmy programy terapeutyczne, które obejmują serię treningów relaksacyjnych oraz psychoedukację, pozwalającą radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Oferujemy również pakiety wypoczynkowe oraz lecznicze dla osób ze schorzeniami narządu ruchu, reumatologicznymi, górnych i dolnych dróg oddechowych.


Zdrowie Seniora 60+ w Domu Zdrojowym
8 dni od 1 043 zł /osoba

Uzdrowisko Świeradów
więcej
Promocja 05.01-20.12.2020

Leczniczy - Intensywny w Domu Zdrojowym
8 dni od 1 295 zł /osoba

Uzdrowisko Świeradów
więcej
Uzdrowisko Świeradów
więcej
Promocja 05.01- 01.03.2020
Uzdrowisko Świeradów
więcej
Last minute!

Na zimowe dni- Uzdrowisko Świeradów
8 dni od 840 zł /osoba

Uzdrowisko Świeradów
więcej

Zdrowie Seniora 60+ w Sanusie
8 dni od 1 061 zł /osoba

Uzdrowisko Świeradów
więcej
Uzdrowisko Świeradów
więcej