preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Oferty specjalne

W Uzdrowisku Świeradów przygotowaliśmy specjalne pakiety pobytowe dla osób zmagających się z nietypowymi schorzeniami, które wymagają specjalistycznego podejścia i odpowiedniej rehabilitacji. Na miejscu wspieramy leczenie m.in. osób z powikłaniami po boreliozie, spowodowanej przez kleszcze, czego celem jest poprawa ogólnej sprawności psycho-fizycznej i zapobieganie postępującej niepełnosprawności.

Specjaliści Uzdrowiska Świeradów pomagają również pacjentom z zespołem cieśni nadgarstka, która jest konsekwencją wzmożonego obciążania dłoni, nie tylko podczas wykonywania obowiązków zawodowych. W naszych obiektach specjalistycznej rehabilitacji mogą poddać się osoby , które w swojej pracy wykorzystują głos i zmagają się z okresowymi zanikami głosu, nawykowym chrząkaniem oraz przewlekłą suchością gardła i krtani.

Z myślą o Gościach, którym na co dzień towarzyszy przewlekły stres zawodowy lub osobisty, przygotowaliśmy programy terapeutyczne, które obejmują serię treningów relaksacyjnych oraz psychoedukację, pozwalającą radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Oferujemy również pakiety wypoczynkowe oraz lecznicze dla osób ze schorzeniami narządu ruchu, reumatologicznymi, górnych i dolnych dróg oddechowych.


ERROR :