preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Zimowe wczasy dla seniora w Górach Izerskich

Wczasy dla seniora w zimie to idealny pomysł, jeśli myślimy o przedświątecznym wypoczynku w połączeniu z zabiegami uzdrowiskowymi. W Uzdrowisku Świeradów można już zarezerwować 8-dniowe grudniowe pakiety pobytowe z kuracją leczniczą i atrakcyjnymi rabatami.

8-dniowe zimowe wczasy dla seniora w Uzdrowisku Świeradów obejmują zakwaterowanie w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie oraz dwa zabiegi dziennie ze wskazaniem lekarskim, wybrane spośród zabiegów balneologicznych, fizykoterapeutycznych czy tych z zakresu kinezyterapii.

Ponadto podczas wczasów dla seniora goście uzdrowiska mogą bezpłatnie korzystać z basenu w świeradowskim Domu Zdrojowym, saun, zajęć gimnastyki porannej, a także krenoterapii – czyli kuracji pitnej wodą radonową. W ramach grudniowego pakietu dostępne jest również wstępne badanie lekarskie oraz zapewniana opieka pielęgniarska, a także atrakcyjne rabaty na dodatkowe zabiegi SPA, menu restauracyjne w Restauracji Sanus i zwiedzanie Huty Szkła „Julia” w Piechowicach.

Zimowe atrakcje w Świeradowie

Wczasy dla seniora w świeradowskim kurorcie to znakomita okazja do poznania zimowego uroku Gór Izerskich, a także regionu. Uzdrowisko Świeradów prowadzi uzdrowiskowe biuro podróży, zlokalizowane w hali spacerowej Domu Zdrojowego w Świeradowie-Zdroju, w którym dostępne są jednodniowe wycieczki, m.in. do Pragi, Skalnego Miasta w Czechach czy malowniczej Szwajcarii Saksońskiej.

Amatorzy zimowego szaleństwa w Świeradowie-Zdroju znajdą wyciągi narciarskie zarówno dla wprawionych narciarzy, jak i początkujących. Podczas wczasów dla seniora można również wykorzystać swój czas wolny na narciarskich trasach biegowych czy zorganizować zimowe spacery po szlakach turystycznych, które energetyzują ciało tak, jak w sezonie letnim.

Wczasy dla seniora – Boże Narodzenie i Sylwester

Poza atrakcyjną, przedświąteczną ofertą wczasów dla seniora, Uzdrowisko Świeradów proponuje również zimowe pakiety świąteczne i sylwestrowe, podczas których można doświadczyć w pełni uroków magicznego zimowego czasu w Górach Izerskich. Pobyty te obejmują nie tylko kuracje uzdrowiskowe, ale również uroczystą oprawę świąteczną. W Domu Zdrojowym, w zabytkowej, modrzewiowej Hali Spacerowej organizowany jest magiczny bal sylwestrowy dla około 500 gości. Świąteczny czas w Świeradowie-Zdroju to również bodźcowy górski klimat, przepiękne miejskie iluminacje oraz malownicze krajobrazy Gór Izerskich w śnieżnej szacie.

Świeradów-Zdrój zimą: Dlaczego warto?

Korzystając z wczasów dla seniora w Świeradowie-Zdroju warto wypróbować zabiegi uzrowiskowe na bazie tutejszych, unikalnych wód radonowych. Uzdrowisko Świeradów jako jedyny podmiot na terenie Świeradowa posiada koncesję na wydobycie leczniczych wód radonowych, które mają zastosowanie w leczeniu, m.in. schorzeń układu krwionośnego czy skóry, chorób reumatoidalnych, niedyspozycji narządu ruchu czy urazów nerwów obwodowych. Zabiegi uzdrowiskowe w ramach wczasów dla seniora koncentrują się również na wykorzystaniu borowiny, czyli wysokiej jakości rozgrzewającego torfu, a także kory świerkowej, która, w postaci wywaru, dodawana jest do leczniczych kąpieli świerkowych.

Więcej informacji nt. oferty zimowych wczasów dla seniora udziela Dział Sprzedaży i Marketingu Uzdrowiska Świeradów – tel.: 75 78 20 727, 75 78 20 569, e-mail: marketing@uzdrowisko-swieradow.pl.

 


 
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd