preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Wizyta ekipy telewizyjnej TVP3 Wrocław

W dniu 20.09.2017 gościliśmy ekipę TVP3 Wrocław, która nagrywa cykl reportaży o polskich uzdrowiskach. Mieliśmy okazję pochwalić się między innymi 200-letnią, tradycyjną metodą produkcji ekstraktu świerkowego wykorzystywanego do leczniczych kąpieli mineralnych. Co ważne, Uzdrowisko nasze jest jedynym w Polsce wytwarzający ten ekstrakt. Pokazaliśmy również tradycyjny proces przygotowania borowiny wykorzystywanej do okładów na ciało oraz kąpieli borowinowych.

W przygotowanym reportażu będziecie mieli Państwo możliwość zobaczenia jedynego miejsca jakim jest Emanatorium w Zakładach Radoczynnych Uzdrowiska Świeradów, w którym można skorzystać z inhalacji radonowych.

Na koniec wizyty zaprosiliśmy ekipę telewizyjną do odwiedzenia magicznego miejsca, jakim jest „Pracownia Piernikowa Isabell”. Nasi goście mogą tam poznać tajniki wypieku pierników oraz samodzielnie zdobić je lukrem królewskim. Jest to nowa atrakcja, jedna z wielu jakie mamy w ofercie dla naszych Gości. Zapraszamy do Uzdrowiska Świeradów, nie tylko po zdrowie!
Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj