preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Uzdrowisko Świeradów na Pikniku nad Odrą

Uzdrowisko Świeradów po raz kolejny zaprezentowało swoją ofertę podczas szczecińskich targów turystycznych Market Tour, które organizowane są ramach „Pikniku nad Odrą”. Wydarzenie jest największym eventem turystycznym na Pomorzu Zachodnim, które łączy miłośników podróży, aktywnego wypoczynku i rekreacji.

„Piknik nad Odrą” i targi Market Tour skupiły w tym roku kilkadziesiąt tysięcy uczestników zainteresowanych szeroko pojętą turystyką, którzy mogli podziwiać stoiska ponad 200 wystawców z całej Polski, a także z krajów tj. Czechy, Niemcy czy Białoruś. Tradycyjnie, podczas wydarzenia, nie mogło zabraknąć Uzdrowiska Świeradów, które pochwaliło się doskonałymi ofertami turystyki uzdrowiskowej i pakietowanymi propozycjami wypoczynku w jednym z najpopularniejszych kurortów w Polsce.

- Zorganizowane oferty sezonowe, dopasowane do potrzeb klientów, sprawiają, że Uzdrowisko Świeradów notuje wysokie obłożenie przez cały rok.

Od lat konsekwentnie zachęcamy do korzystania z pakietów pobytowych obejmujących komfortowe zakwaterowanie, pełne wyżywienie, bezpłatne korzystanie ze stref wodnych i fitness, a także profesjonalne zabiegi lecznicze czy odnowy biologicznej, które w naszych obiektach wykonywane są na miejscu.

Nie można też zapomnieć o aktywnym wypoczynku bo to właśnie w sezonie wiosenno-letnim można rozkoszować się pięknymi górskimi widokami podczas pieszych i rowerowych wycieczek. Dużym atutem miejscowości są specjalne trasy dla rowerzystów, tzw. „single track" – to ponad 80 kilometrów po stronie polskiej i czeskiej. Jazda na ścieżkach, które wiją się pomiędzy drzewami i wiodą po drewnianych kładkach i mostkach, to czysta przyjemność, bez względu na umiejętności, wiek i kondycję rowerzysty. Świeradów-Zdrój za tę inwestycję zdobył nagrodę „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich".

Każdego roku Wały Chrobrego w Szczecinie zamieniają się w prawdziwą turystyczną fiestę, pełną produktów regionalnych, doskonałej lokalnej kuchni i jedynej w swoim rodzaju atmosfery. W tym roku piknikowi towarzyszyło ogólnopolskie wydarzenie kulturalne Festiwal Smaków Food Trucków, której jest jednym z największych tego typu zlotów w Polsce.

Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj