preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Uzdrowisko Świeradów biega

Uzdrowisko Świeradów aktywnie wspiera imprezy biegowe na Dolnym Śląsku. Wiosną tego roku uzdrowiskową drużynę biegową, propagujące zdrowy tryb życia, można było spotkać podczas eventów sportowych w Polanicy-Zdroju, Jeleniej Górze, Świeradowie, Bielawie czy Wiśle.

Team Uzdrowiska Świeradów wystartował już w tym sezonie w IV Półmaratonie Polanica-Zdrój i Dziesiątce Staropolanki, VI Półmaratonie Jeleniogórskim i Biegu na 10 kilometrów oraz popularnych imprezach biegowych Super Bieg w Polanicy-Zdroju, Wiśle i Bielawie. Przedstawicieli Uzdrowiska Świeradów nie zabrakło również podczas kolejnego górskiego biegu INTERFERIE Run, którego trasa od 4 lat łączy dwa obiekty hotelowej spółki – INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie oraz INTERFERIE Aquapark Sport Hotel Malachit w Świeradowie-Zdroju.

Wspieranie regionalnych imprez sportowych to strategia spółki, która wpisuje się w propagowanie aktywności fizycznej i dbania o dobrą kondycje całego organizmu. Szczegółowe fotorelacje z uczestnictwa teamu Uzdrowiska Świeradów w dolnośląskich eventach biegowych można znaleźć na profilu uzdrowiska na Facebook’u: https://www.facebook.com/Uzdrowisko-%C5%9Awierad%C3%B3w-Czerniawa-618063111576972/


 
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd