preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Uzdrowiska PGU z ofertą w niemieckim Bad Salzuflen


Uzdrowiska Polskiej Grupy Uzdrowisk zaprezentowały swoją ofertę podczas targów „Russischer Jahrmarkt” (18-20 maja 2018 r.) w niemieckiej miejscowości uzdrowiskowej Bad Salzuflen. Szczególnym zainteresowanie odwiedzających cieszyły się zabiegi lecznicze prezentowane przez Uzdrowisko Świeradów.

Targi „Russischer Jahrmarkt” w Bad Salzuflen adresowane są do osób, które utożsamiają się z kulturą krajów Europy Wschodniej. Poza występami artystów i pokazami kulinarnymi, uczestnicy targów mogą odwiedzić specjalną strefę zdrowia, w której w tym roku nie zabrakło stanowiska z ofertą uzdrowisk PGU.
- Lecznictwo uzdrowiskowe w Polsce jest obecnie na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu z powodzeniem możemy dedykować ofertę Polskiej Grupy Uzdrowisk gościom zza granicy, którzy coraz liczniej przyjeżdżają do Polski na terapie zdrowotne, szczególnie poza sezonem wakacyjnym. Za wyborem naszych ofert przemawiają przede wszystkim specjalistyczne zabiegi lecznicze, dostępność atrakcji sportowych i rekreacyjnych oraz wygodna baza noclegowa w atrakcyjnych miejscowościach uzdrowiskowych – mówi Beata Łuczyk z Uzdrowiska Świeradów.

Podczas targów w Bad Salzufen największym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się zabiegi uzdrowiskowe, tj. inhalacje jodowo-bromowe, aerozole na oczy oraz masaż leczniczy. Uczestnicy targów na stoiskach PGU mogli degustować również specjały polskiej kuchni oraz wody mineralne z Uzdrowisk Kłodzkich.
- Wysokiej jakości wody mineralne, tj. Staropolanka czy Wielka Pieniawa, są dostępne dla każdego gościa w naszych uzdrowiskach w Świeradowie, Cieplicach, Połczynie, Dusznikach, Polanicy i Kudowie-Zdroju. Klienci z Niemiec od wielu lat cenią sobie jakość, którą im oferujemy i bardzo chętnie sięgają po nasze wody – dodaje Kamila Kasprzak z Uzdrowisk Kłodzkich.

Targi „Russischer Jahrmarkt” organizowane są w Bad Salzufen już od 10 lat. W ciągu tego czasu odwiedziło je ponad 200 000 gości oraz ponad 2000 wystawców z Niemiec, Rosji, Polski, Białorusi oraz Ukrainy.


 
Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj