preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

To już 5. edycja Miasteczka Zdrowia!


W najbliższą sobotę: 16.09.20.17 odbędzie się już 5. edycja Miasteczka Zdrowia! 
Zapraszamy Państwa na górny taras przy Domu Zdrojowym w godz. 11.00-16.00
Tym razem bezpłatnie będzie można skorzystać z następujących zabiegów:
❌ Oscylacyjny masaż mechaniczny - Jest to profesjonalne łóżko do mechanicznego masażu ciała za pomocą wibracji, wyposażony w aplikatory do relaksacji i drenażu, głębokiego masażu mięśni oraz masażu delikatnego. Zastosowanie wibracji generowanej przez urządzenie wspomagają działania przeciwbólowe, stymulują odżywianie komórek mięśniowych i relaksują. Wibracje mechaniczne pozwalają na długotrwałą aplikację na ciele pacjenta nie wywołując jednocześnie uczucia zmęczenia znanego ze stosowania technik manualnych a uzyskując relaks i odprężenie.
❌ Inhalacje jodobromowe - wziewanie aerozoli z dodatkiem roztworu soli jodo - bromowej udrażnia drogi oddechowe i poprawia sprawność układu oddechowego. Zabieg stosowany jest głównie w przewlekłym zapaleniu oskrzeli oraz u osób pracujących w trudnych warunkach. Działa na schorzenia układu oddechowego, ma działanie uspokajające.
❌ Tlenoterapia - podwyższanie koncentracji tlenu we krwi, jest jednym z celów terapii tlenowej. Inne to: zwiększenie różnicy ciśnień tlenu w tętnicach i żyłach oraz obniżenie podwyższonego poziomu prężności dwutlenku węgla do normalnego poziomu. zwiększenie odporności (mobilizacja organizmu do lepszego radzenia sobie z chorobami i stresem)
podniesienie poziomu energetycznego (więcej energii i radości życia), dotlenienie mięśnia sercowego i poprawa pracy układu krążenia, odtrucie i oczyszczenie (ważne dla palaczy, w chorobie alkoholowej i dla tych, którzy muszą zażywać lekarstwa), redukcja skutków stresu i depresji, opóźnienie procesu starzenia.

Czekamy na Państwa! 
Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj