preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

TERRA Spa: Kosmetyki z Uzdrowiska Świeradów idealne na Dzień Matki

Nie wiesz, jaki prezent podarować swojej mamie z okazji Dnia Matki? Naturalne, delikatne i bezpieczne kosmetyki TERRA Spa z Uzdrowiska Świeradów będą wyjątkowym upominkiem, który pozwoli twojej najukochańszej osobie na zorganizowanie własnego uzdrowiskowego spa w domu.

Sklep internetowy www.terra-spa.pl udostępnia linię bezpiecznych kosmetyków TERRA Spa, które tworzone są w oparciu o ponad 200-letnią tradycję Uzdrowiska Świeradów. Taki uniwersalny prezent bez dwóch zdań przypadnie do gustu wszystkim mamom, którym zależy na naturalnej i bezpiecznej pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Dlaczego kosmetyki TERRA Spa na Dzień Matki?

W kosmetykach TERRA Spa znajdziemy naturalne bogactwa surowców, tj. kora świerkowa. Unikatowa w skali kraju esencja z kory świerkowej pozyskiwany jest z niezwykle czystych lasów Puszczy Boreckiej i wykazuje właściwości regeneracyjne i kojące podrażnienie skórne. Borowina, zawarta w produktach, nazywana „czarnym złotem”, pozwala z kolei odpowiednio nawilżyć skórę, uelastycznić ją i odmłodzić.

Jakie kosmetyki TERRA Spa wybrać?

W linii kosmetycznej TERRA Spa znajduje się 10 produktów, m.in. kremy, mydła, balsamy, peelingi oraz kąpiele, które pozwolą zachować skórę w doskonałej kondycji. Produkty gwarantują najwyższa jakość pielęgnacji skóry, a także koją zmysły i pozwalają na stworzenie własnego domowego spa. Są niezwykle bezpieczne dla skóry, odpowiednie dla alergików i osób, które nie tolerują agresywnych składników w preparatach kosmetycznych.

Gdzie kupić kosmetyki TERRA Spa?

Pełna linia kosmetyków TERRA Spa dostępna jest w sklepie internetowym www.terra-spa.pl. Zamówienia można składać również drogą mailową sklep@terra-spa.pl.

Nie czekaj, zrób bezpieczne zakupy już dziś!

Uzdrowisko Świeradów- Czerniawa Sp. z o.o. - Grupa PGU

ul. Piłsudskiego 35, 59-850 Świeradów-Zdrój

tel.: 797 502 246

sklep@terra-spa.pl

www.terra-spa.pl


Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd