preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Targi Seniora w Krakowie

Krakowskie Targi Seniora rozpoczną się już 27 września w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków i potrwają 2 dni. Podczas wydarzenia nie zabraknie stoiska Uzdrowiska Świeradów wraz z pełną ofertą kuracji uzdrowiskowych, ekspozycją materiałów promocyjnych, ofert cenowych, oraz informacji na temat bazy zabiegowej, hotelowej i turystycznej.

Targi Seniora w Krakowie to impreza, podczas której prezentowane są produkty i usługi dla osób starszych, a także najnowsze trendy napędzające rynek senioralny w Polsce. Atrakcyjny program targów przewiduje szereg warsztatów, koncertów, prelekcji, pokazów i warsztatów dla osób dojrzałych, które dzięki niemu będą miały wyjątkową okazję do rozwoju swoich pasji i zainteresowań. Gwiazdami tegorocznych targów będą m.in. Tadeusz Woźniak – wybitny kompozytor i wokalista oraz Beata Borucka, influencerka znana jako Mądra Babcia, która na swoim kanale YouTube podpowiada seniorom, jak odpowiednio porozumiewać się z wnukami wspierając całą rodzinę.

Podczas krakowskich Targów Seniora 2019 nie zabraknie możliwości skorzystania z kompleksowych i bezpłatnych badań, tj. badania słuchu, wzroku, badania ortopedyczne i wiele innych, a także atrakcyjnych konkursów z nagrodami. Dodatkowo na stoisku Uzdrowiska Świeradów będzie można bezpłatnie skorzystać z zabiegu inhalacji jodowo- bromowych oraz zapoznać się z nową linią naturalnych kosmetyków Terra Spa.

Pełen program wydarzenia dostępny jest na stronie https://www.targiseniora.krakow.pl/pl/.


 
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd