preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Targi Seniora Kraków 6-7.10.2017


W dniach 6-7 października 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 po raz pierwszy odbyły się Targi Seniora.
Uzdrowisko Świeradów brało w nich udział wspólnie z pozostałymi uzdrowiskami w ramach Polskiej Grupy Uzdrowisk.

Targi Seniora dały  możliwość zapoznania się z ofertą dedykowaną seniorom, osobom będącym już na emeryturze, z nowościami z wielu branż i trendami na rynku, a dla nas jako wystawców była to doskonała okazja do przedstawienia swojej oferty konkretnej grupie docelowej w komfortowej przestrzeni sprzyjającej owocnym rozmowom.

Celem udziału Polskiej Grupy Uzdrowisk było zaprezentowanie bogatej oferty nie tylko noclegowej, lecz również zabiegowej. Uzdrowisko Świeradów zachęcało do skorzystania z zabiegu dostępnego u nas- inhalacji jodowo-bromowych.
 

W pierwszym dniu swoją obecnością zaszczyciła nas Anna Dymna, aktorka i Prezes Fundacji Mimo Wszystko. Jako aktorka zadebiutowała na scenie w 1969 r. Od początku kariery związana jest z Narodowym Teatrem Starym w Krakowie. W 2016 otrzymała tytuł doktora honoris causa Akademii Pedagogiki Specjalnej. W Strefie Pokazów Specjalnych Pani Anna opowiedziała między innymi o swojej działalności w Fundacji Mimo Wszystko


 
Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj