preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Targi Seniora Kraków 05-06.10.2018

Już w ten weekend 05-06.10.2018 zapraszamy do Krakowa na Targi Seniora do zapoznania się z najaktualniejszą ofertą Polskiej Grupy Uzdrowisk.

Na naszym wspólnym stoisku nr 39 będzie można skorzystać m.in z:

- darmowych zabiegów Świeradowa Zdroju inhalacji jodowo-bromowych,

- wypróbować kosmetyki produkowane przez uzdrowisko Połczyn,

- dokonać rezerwacji na pobyty w poszczególnych uzdrowiskach,

Tegorocznej edycji Targów Seniora towarzyszyć będzie obszerny i atrakcyjny program towarzyszący. Odbędą się prelekcje i pokazy w otwartej strefie warsztatowej, występy na głównej scenie oraz badania medyczne w wydzielonych punktach. Zapraszamy na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim, podróżnikami Elżbietą i Andrzejem Lisowskimi oraz koncerty Haliny Kunickiej i Katarzyny Gartner.

 

Najważniejszym elementem targów będzie możliwość bezpłatnego odwiedzenia stoisk i zapoznania się z ofertą uzdrowisk i sanatoriów, hoteli, firm medycznych, domów opieki, itp. Licznie reprezentowana będzie oferta turystyczna i wypoczynkowa. Nie zabraknie również przedstawicieli zakładów opiekuńczo-leczniczych, sprzętu rehabilitacyjnego czy nowoczesnych systemów opiekuńczo-ratunkowych.

 

Podczas targów można będzie skorzystać z bezpłatnych badań:

- słuchu (najwięcej punktów)

- wzroku,

- USG,

- badań kardiologicznych i ogólnych,

a także uzyskać na miejscu porady specjalistów, m.in. w schorzeniach ruchu czy ortopedycznych.

 

W otwartej strefie warsztatowej odbywać się będą przez dwa dni wykłady zdrowotne, podróżnicze, kulturalne i sportowe. Swoją ofertę połączoną z prelekcjami i pokazami zaprezentują krakowskie muzea, domy kultury, Centra Aktywności Seniorów. Czekają też na Państwa zajęcia sportowe i relaksacyjne, m.in. z jogi i aromaterapii.

 

W Strefie Podróżnika znajdą się spotkania z autorami książek podróżniczych, które można będzie nabyć na stoiskach z dedykacjami autorów. Gościć będziemy Elżbietę i Andrzeja Lisowskich - znanych krakowskich podróżników oraz ciekawe osobowości ze świata turystyki. Całość poprowadzi Elżbieta Tomczyk-Miczka - dziennikarka turystyczna, promotorka kulinarna i podróżniczka, wykładowca turystyki, autorka 12 albumów i przewodników, która jest partnerem merytorycznym części turystycznej Targów Seniora.

Wystawy fotograficzne związane tematycznie z opowieściami obieżyświatów będą wprowadzać w atmosferę podróży bliskich i dalekich.

W promocji turystyki nie może zabraknąć Małopolskiej Organizacji Turystycznej, która z kolei na część wystawienniczą wjedzie (dosłownie) promocyjnym camperem z ofertą regionalnych produktów turystycznych. Produkty regionalne znajdziemy również w ofercie turystycznej promowanych podczas targów gmin Małopolski.

 

Moc atrakcji na uczestników czeka na dużej scenie, gdzie zaplanowane są spotkania z wyjątkowymi gośćmi, m.in. ks. Adamem Bonieckim (fot. po lewej autorstwa Macieja Ziemkiewicza). Odbędzie się występ zespołu Filharmonii Krakowskiej z koncertem muzyki perkusyjnej, koncert Orkiestry Dętej Solvay i pokaz mody dla seniorów. Przewidziane są też dwa występy gwiazd - Haliny Kunickiej oraz Katarzyna Gartner. Z piosenkarkami zaplanowane są również spotkania. Wydarzeniu towarzyszyć będzie debata pod patronatem Marszałka Małopolski Jacka Krupy i Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Na odwiedzających Targi czeka wiele niespodzianek: ofertowane przez wystawców karty rabatowe, zniżki na pobyty w uzdrowiskach i hotelach oraz pula do wygrania kilkudziesięciu wycieczek krajowych i zagranicznych!

Podczas Targów można będzie złożyć wniosek na wydanie Krakowskiej Karty Miejskiej, upoważniającej do zniżek w komunikacji miejskiej czy miejskich jednostkach kulturalnych oraz Karty Seniora. Zapraszamy!

Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj