preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

SZCZEPIENIA

PUNKT SZCZEPIEŃ COVID-19

Punkt szczepień przeciw COVID-19
Ul. Piłsudskiego 33, Świeradów-Zdrój
Czynny:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00
Rejestracja od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00: tel. 797502235


Terminy rejestracji na szczepienia:

  • od 15 stycznia otwarta będzie rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 dla osób 80+
  • od 22 stycznia otwarta będzie rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 dla osób 70+

Szczepienia rozpoczną się 25 stycznia. O starcie rejestracji dla kolejnych grup wiekowych będziemy informować na bieżąco.

Na szczepienia można zarejestrować się wybierając jedną z poniższych możliwości:

  • kontakt z wybranym punktem szczepień. Kontakt do punktu szczepień w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00 tel. 797502235 lub bezpośrednio w punkcie szczepień
  • rejestracja telefoniczna przez bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień: 989
  • rejestracja poprzez e-rejestrację. Należy się zalogować profilem zaufanym lub dowodem osobistym z warstwą elektroniczną (e-dowód). Osoby, które mają konto internetowe w bankach spółdzielczych, PKO BP lub Pekao SA mogą zalogować się do tego formularza takimi samymi danymi, jakimi logują się na swoje konto internetowe iPKO lub Inteligo w PKO BP, konto internetowe w Pekao SA lub banku spółdzielczym.

Proces rejestracji powszechnych szczepień Polaków przeciwko COVID-19 rozpoczął się 15 stycznia 2021 r. Procedura jest prosta i bezpieczna. W kolejnych etapach szczepieni będą:
etap 1: osoby powyżej 60. roku życia w kolejności od najstarszych, służby mundurowe, w tym Wojsko Polskie, nauczyciele;
etap 2: osoby w wieku poniżej 60. roku życia z chorobami przewlekłymi zwiększającymi ryzyko ciężkiego przebiegu COVID-19, albo w trakcie diagnostyki i leczenia wymagającego wielokrotnego lub ciągłego kontaktu z placówkami ochrony zdrowia, osoby bezpośrednio zapewniające funkcjonowanie podstawowej działalności państwa i narażone na zakażenie ze względu na częste kontakty społeczne;
etap 3: przedsiębiorcy i pracownicy sektorów zamkniętych na mocy rozporządzeń w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Realizowane będą także powszechne szczepienia pozostałej części dorosłej populacji.
Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj