preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Polska Grupa Uzdrowisk i INTERFERIE – uroczysta Gala w Polanicy Zdrój

Uzdrowisko Świeradów uczestniczyło w uroczystej gali promującej ofertę Polskiej Grupy Uzdrowisk i sieci hoteli INTERFERIE. Po raz pierwszy, w tak atrakcyjnej formule, zaprezentowano potencjał uzdrowisk oraz plany inwestycyjne i modernizacyjne na przyszłość. Gwiazdą wieczoru była Ania Wyszkoni z zespołem.
Ponad 300 gości, przedstawicieli biznesu, touroperatorów, samorządowców i mediów wzięło udział
w wydarzeniu pt. Prezentacja oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i INTERFERIE na rok 2018, które miało miejsce 11 stycznia w Polanicy Zdrój (Dolny Śląsk). Podczas otwarcia głos zabrał m.in. Wicewojewoda Dolnośląski Kamil Krzysztof Zieliński i dyrektor dolnośląskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia Andrzej Oćwieja.
Część oficjalna, w siedzibie Teatru Zdrojowego była okazją do przedstawienia planu inwestycji rozwojowych
i modernizacyjnych na ten rok. Prezes KGHM TFI S.A. Jacek Drobny mówił o takich przedsięwzięciach jak: przebudowa obiektu INTERFERIE Argentyt w Dąbkach, metamorfozie obiektu INTERFERIE Chalkozyn w Kołobrzegu, zapowiedział też powstanie nowego obiektu hotelowego w Uzdrowisku Cieplice ze 170 miejscami noclegowymi. Ponadto w czerwcu 2018 roku Polska Grupa Uzdrowisk rozpocznie przebudowę Domu Zdrojowego i pijalni wód w Uzdrowisku Polanica-Zdrój, zmodernizuje domy zdrojowe w Świeradowie-Zdroju i Cieplicach. Natomiast już teraz można zobaczyć jaką metamorfozę przeszła Willa Gryf w Połczynie-Zdrój czy Mała Pieniawa w Polanicy-Zdrój. Planowane jest również wdrożenie scentralizowanej obsługi klienta. Inwestycje i modernizacje są odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów, którzy poszukują obecnie nie tylko wygodnych baz noclegowych, ale miejsc do wypoczynku z rozbudowaną ofertą SPA & Wellness.
W 2017 roku obiekty Polskiej Grupy Uzdrowisk przyjęły 83 tysiące klientów z Polski i zagranicy,
a hotele sieci INTERFERIE 58 tysięcy klientów. Łączna planowana wartość inwestycji modernizacyjno-rozwojowych w grupie KGHM TFI na lata 2018-2022, to kwota około 250 mln zł. Uzdrowisko Świeradów ze środków przeznaczonych na inwestycje modernizacyjne otrzymało 6,6 mln zł. Pieniądze posłużą na remont domu zdrojowego, który zyska wysokiej klasy bazę noclegową oraz budowę term w stylu nawiązującym do estetyki art nuvo.
Prowadzący Galę - Tomasz Kammel i Agnieszka Kapłon, przedstawili zgromadzonym gościom ofertę Polskiej Grupy Uzdrowisk oraz sieci hoteli INTERFERIE wraz z zarysem historii firm i atrakcji turystycznych miejscowości. W prezentacji nie zabrało oferty producenta wód Staropolanka, który rocznie wypuszcza na rynek 70 mln litrów wody mineralnej. Specjalną niespodzianką było losowanie, z grona zarejestrowanych uczestników, ekskluzywnych voucherów pobytowych do obiektów PGU i INTERFERIE. Zwieńczeniem Gali był występ gwiazdy wieczoru – Ani Wyszkoni z zespołem.
Z Teatru Zdrojowego goście przenieśli się do stylowo zaaranżowanych wnętrz Pijalni Wód Mineralnych Wielka Pieniawa. Tam rozpoczął się bankiet, urozmaicony pokazem barmańskim drinków serwowanych na bazie wody Staropolanka.
Uzdrowisko Świeradów nie tylko ufundowało ekskluzywny voucher pobytowy, który został wręczony podczas uroczystej Gali w Teatrze Zdrojowym. Dodatkowo, promowaliśmy swoje usługi dzięki prezentacji materiałów informacyjnych i reklamowych w polanickiej pijalni wód, ale też bezpośrednio zachęcaliśmy do wizyty
w rejonie Gór Izerskich. W roku 2017 Uzdrowisko Świeradów gościło 14 500 kuracjuszy.

Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj