preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Polska Grupa Uzdrowisk i INTERFERIE na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie

Polska Grupa Uzdrowisk i INTERFERIE na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie

Polska Grupa Uzdrowisk i sieć hoteli INTERFERIE wezmą udział w największym wydarzeniu branży turystycznej ITB Berlin. Berlińskie targi to tysiące zwiedzających, prezentacje ofert i pokazy. - Jako lider branży uzdrowiskowo-hotelarskiej w kraju, zaprezentujemy potencjał naszej grupy klientowi zagranicznemu. Chcemy, aby nasze uzdrowiska i aktywna rekreacja stały się okrętem flagowym Polski – mówi Piotr Grudziński, dyrektor sprzedaży i marketingu PGU.

ITB Berlin to największe i najważniejsze wydarzenie dla przedstawicieli branży turystycznej w Europie. Przez pięć dni na zwiedzających czekają prezentacje ponad 180 krajów z całego świata, przegląd ofert i pokazy przygotowane przez przedstawicieli wszystkich gałęzi rynku turystycznego. Udział w Targach to szansa na szerokie dotarcie do odbiorców i możliwość promocji polskich marek. Polska Grupa Uzdrowisk i sieć hoteli INTERFERIE będą obecne na stoisku narodowym we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną. Na wszystkich gości odwiedzających polską strefę czekać będzie woda Staropolanka.

Uzdrowiska tworzące PGU i sieć hoteli INTERFERIE dysponują obiektami w najlepszych polskich kurortach i miejscowościach wypoczynkowych położonych w zachodniej części Polski od wybrzeża Bałtyku po Sudety i Karkonosze. Dysponując ofertą skierowaną do odbiorców zainteresowanych wypoczynkiem zdrowotnym i rehabilitacyjnym przyciągają również tych, którzy cenią sport i przyjazne pobyty rodzinne. Rosnące potrzeby odbiorców sprawiły, że w ofercie nie brakuje zabiegów SPA & Wellness dla najbardziej wymagających. W 2017 roku obiekty Polskiej Grupy Uzdrowisk przyjęły 83 tysiące klientów z Polski i zagranicy,
a hotele sieci INTERFERIE 58 tysięcy klientów.

Stoisko PGU i sieci hoteli INTERERIE zaprojektowano jako jedno z największych w gronie polskiej reprezentacji marek i regionów. Odwiedzający otrzymają specjalnie przygotowane materiały promocyjne, będą mogli zapoznać się z ofertą i skorzystać z porad dotyczących pakietów pobytowych, a także skosztować wody mineralnej. Udział w ITB Berlin to stały element strategii obecności na rynku i poszerzenia wpływów dla całej grupy spółek będących w portfelu KGHM TFI S.A.

Uzdrowisko Świeradów dla odwiedzających będzie mieć przygotowane stanowisko z inhalacjami jodowo-bromowymi, które znakomicie wzmacniają organizm, zapewniają suplementację jodu oraz likwidują jego niedobór w organizmie.

 

ITB Berlin - od 7 do 11 marca 2018, tereny targowe Messe Berlin, Messedamm 22
Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj