preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Podaruj zdrowie na święta, czyli prezenty Last Minute!

W Uzdrowisku Świeradów można znaleźć wiele inspiracji prezentowych na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim wyjątkowy upominek i jednocześnie zadbać o ich zdrowie, wybierz nasze uzdrowiskowe kosmetyki, vouchery prezentowe, a także doskonałe propozycje pakietów leczniczych i SPA.

Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, dlatego Uzdrowisko Świeradów w tym roku przygotowało kilka opcji, dzięki którym osoby obdarowane będą mogły zadbać o siebie, swoje ciało i ducha.

Uzdrowiskowe kosmetyki Terra SPA

Miłośnicy kosmetyków pielęgnujących ucieszą się z pewnością z kosmetyków Terra SPA, które produkowane są w Uzdrowisku Świeradów. Preparaty te są niezwykle bezpieczne dla skóry. Zawierają naturalną esencję ze świerku, pozyskiwanego w czystej Puszczy Boreckiej, a także wyciągi z połczyńskiej borowiny - dobroczynnego torfu, który łagodzi oznaki suchej skóry, które wymaga ekstremalnego nawilżenia. Wśród kosmetyków Terra SPA znajdziemy m.in. balsamy, mydła, olejki, peelingi i zestawy kosmetyczne. Dostępne są one w naszych obiektach uzdrowiskowych: Domu Zdrojowym, Sanusie i Goplanie.

Vouchery prezentowe w Uzdrowisku Świeradów

Swoich bliskich możesz obradować również voucherem upominkowym na dowolną kwotę, którym można zapłacić za pobyt uzdrowiskowy, zabiegi oraz wszystkie produkty dostępne w Uzdrowisku Świeradów, np. kosmetyki. Aby nabyć voucher upominkowy wystarczy skontaktować się bezpośrednio z Uzdrowiskiem Świeradów - tel. 75 78 20 600, 730, e-mail: marketing@uzdrowisko-swieradow.pl.

Uzdrowiskowy pakiet pobytowy na prezent

Jeśli planujesz podarować komuś większy prezent, idealnym i zawsze trafionym pomysłem będą uzdrowiskowe pakiety pobytowe, które można zrealizować w Uzdrowisku Świeradów. Świetne propozycje to weekendowe pobyty SPA, wypady na ferie połączone z białym szaleństwem czy pobyty typowo wypoczynkowe połączone z masażami i zabiegami bazującymi na borowinie, wodach radonowych czy dobroczynnych solankach. Wszystkie aktualne pakiety pobytowe dostępne są na stronie https://uzdrowisko-swieradow.pl/pakiety-pobytowe.


 
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd