preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Miasteczko Zdrowia w Uzdrowisku Świeradów

Specjalne, uzdrowiskowe Miasteczko Zdrowia będzie można odwiedzić w Świeradowie-Zdroju już w najbliższą sobotę 15 czerwca. Na wszystkich miłośników dbania o dobrą formę będą czekały bezpłatne zabiegi lecznicze, przygotowane przez Uzdrowisko Świeradów w zabytkowym Domu Zdrojowym.

Od godz. 10.30 w Domu Zdrojowym, zlokalizowanym w samym sercu Świeradowa Zdroju, będzie można skorzystać m.in. z fali uderzeniowej – zabiegu, który jest niezwykle pomocny w leczeniu chronicznych zespołów bólowych, związanych z układem ruchu. Dodatkowo specjaliści Uzdrowiska Świeradów zaproszą wszystkich chętnych na zabiegi tlenoterapii, czyli kuracje tlenem, które poprawiają funkcjonowanie oddechowego i sercowo-naczyniowego. W specjalnym namiocie oferowany będzie ponadto bezpłatny pomiar ciśnienia.

- Zapraszamy wszystkich kuracjuszy oraz mieszkańców Świeradowa Zdroju na bezpłatne zabiegi, które poprawiają funkcjonowanie i regenerację organizmu, a przede wszystkim pozwalają pozbyć się dolegliwości bólowych w nieinwazyjny sposób. Oferowane przez nas kuracje wykonywane są przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają ich 100-procentową skuteczność i bezpieczeństwo.

Czerwcowe Miasteczko Zdrowia będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych do godz. 16.

Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj