preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Krioterapia miejscowa w Uzdrowisku Świeradów

Krioterapia miejscowa to zabieg, który wykorzystuje leczenie zimnem i ma zastosowanie w terapiach chronicznych zespołów bólowych. Podczas zabiegu chore miejsca zostają silnie ochłodzone dzięki wykorzystaniu ciekłego azotu lub podtlenku azotu, co obniża temperaturę tkanek organizmu. Celem takiego działania jest wywołanie reakcji organizmu na zimno. W efekcie w ciele nasila się proces przemiany materii, dzięki czemu u pacjentów obserwuje się zmniejszenie dolegliwości bólowych i obrzęków, zatrzymanie procesów zapalnych oraz obniżenie napięcia mięśniowego.  

Krioterapia miejscowa jest doskonałym zabiegiem dla osób, które cierpią na przewlekłe zapalenia stawów i chrząstek stawowych lub borykają się np. z zapaleniami ścięgien. Zabieg jest niezwykle pomocny również w przypadku bólów kręgosłupa, zmian przeciążeniowych w narządzie ruchu czy schorzeń neurologicznych.

Terapia ta jest działaniem bezpiecznym i stanowi jeden z popularnych zabiegów oferowanych podczas turnusów rehabilitacyjnych w Uzdrowisku Świeradów.


 
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd