preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Koncertowy lipiec w Uzdrowisku Świeradów

Uzdrowisko Świeradów zaprasza wszystkich miłośników dobrego brzmienia na lipcowe koncerty organizowane w hali spacerowej Domu Zdrojowego, który zlokalizowany jest w samym sercu kurortu. Już 12 lipca w zabytkowych wnętrzach obiektu będzie można posłuchać pieśni Anny German, a 21 lipca swój program kabaretowy zaprezentuje tu Krzysztof Daukszewicz.

Najdłuższa na Dolnym Śląsku modrzewiowa hala o długości 80 metrów to kultowe miejsce, w którym przez cały rok organizowane są najróżniejsze wydarzenia kulturalne. W lipcu Dom Zdrojowy stanie się przestrzenią występów kabaretowych i koncertów muzyki lat 70. i 80.

12 lipca (19:00) w hali ugoszczona zostanie Kapela Retro z Gorzowa Wielkopolskiego. 6 muzyków grających na akrordeonach, gitarach i instrumentach perkusyjnych wykona znane i lubiane pieśni Anny German – polskiej piosenkarki i kompozytorki światowej sławy. Kapelę tworzą profesjonalni muzycy, którzy są rozpoznawalni dzięki swoim czarnym kapeluszom i repertuarowi, który obejmuje m.in. polskie piosenki lat 50., 60. I 70., standardy włoskie, francuskie i amerykańskie, a także pieśni kresowe, biesiadne i cygańskie. Bilety na koncert dostępne są w recepcji Domu Zdrojowego i pijalni w cenie 30 zł.

21 lipca w Hali Spacerowej w Świeradowie-Zdroju będzie może obejrzeć występ kabaretowy Krzysztofa Dauszkiewicza „Jedz kawiorek”. Artysta prezentuje wyśmienite programy satyryczne, znane wśród polskiej publiczności od lat 70. Jest nie tylko piosenkarzem, kompozytorem i gitarzystą, ale również poetą i felietonistą. W przeszłości występował m.in. w kabarecie „Pod Egidą” i sprawował funkcję kierownika literackiego Teatru na Targówku w Warszawie. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronach internetowych www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl oraz w Kawiarni Bohema, zlokalizowanej w świeradowskim Domu Zdrojowym.

Serdecznie zapraszamy!

Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj