preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

18.08.2018 - kolejna edycja Miasteczka Zdrowia na tarasie przy Domu Zdrojowym

 

W sobotę 18.08.2018 na górnym tarasie przy Domu Zdrojowym odbyło się kolejne Miasteczko Zdrowia. Ta plenerowa impreza organizowana przez Uzdrowisko Świeradów już na stałe wpisała się kalendarz eventów. Miasteczko Zdrowia jest świetną okazją do bezpłatnego skorzystania z zabiegów, z konsultacji fizjoterapeutów oraz zmierzenia ciśnienia.

Podczas drugiego w tym roku Miasteczka Zdrowia można było bezpłatnie skorzystać z zabiegów:

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f33/1/16/2705.png Vocastim –nowatorska koncepcja efektywnej terapii w dziedzinie leczenia zaburzeń mowy, w przypadkach niewydolności czynnościowej głośni, chorób strun głosowych, niedowładów mięśni jamy ustnej i krtani. Jako nieliczni specjalizujemy się w leczeniu narządu głosu, również w ramach prewencji rentowej ZUS.


https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f33/1/16/2705.png Tlenoterapii – zabieg ten podwyższa koncentrację tlenu we krwi, jest to jeden z celów terapii tlenowej. Inne to: zwiększenie różnicy ciśnień tlenu w tętnicach i żyłach oraz obniżenie podwyższonego poziomu prężności dwutlenku węgla do normalnego poziomu, zwiększenie odporności (mobilizacja organizmu do lepszego radzenia sobie z chorobami i stresem), podniesienie poziomu energetycznego, dotlenienie mięśnia sercowego i poprawa pracy układu krążenia, odtrucie i oczyszczenie, redukcja skutków stresu i depresji, opóźnienie procesu starzenia.

Dodatkowo mała gastronomia uzdrowiskowa oferowała pyszne lody i świeżo wyciskane soki.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na kolejne Miasteczko Zdrowia, które odbędzie się 15.09.2018 w godzinach 10:30-16:00


Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj