preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich Boże Narodzenie – Świeradów-Zdrój 2017

Po raz kolejny w dniach 16 – 17 grudnia 2017 roku na Hali Spacerowej i górnym tarasie Domu Zdrojowego odbędzie się Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

  • 16.12.2017 r. (sobota) - 10.00 – 17.00
  • 17.12.2017 r. (niedziela) – 10.00 – 15.00.

Organizatorem Jarmarku jest Urząd Miasta Świeradów-Zdrój – Referat ds. Promocji Gminy, Turystyki, Kultury i Sportu a Współorganizatorem jest Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa – Grupa PGU.

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich to impreza, której celem jest prezentacja i promocja lokalnych wyrobów artystycznych, rzemieślniczych i żywnościowych; wymiana doświadczeń pomiędzy producentami; umożliwienie kontaktu z potencjalnymi klientami; wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych. Jarmark ma charakter cykliczny i odbywa się na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia . Główną część Jarmarku stanowi ekspozycja stoisk producentów żywności tradycyjnej, regionalnej, lokalnej, zielarstwa, produktów wytworzonych zgodnie z zasadami ekologii, a także rękodzieła artystycznego i wytworów rzemiosła. W ramach Jarmarku możliwe jest również wystawianie stoisk promocyjnych, informacyjnych innych firm.


 
Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj