preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich w Hali Spacerowej

Już 28 marca 2020 roku Dom Zdrojowy w Świeradowie-Zdroju zmieni się w miejsce z prawdziwą, wielkanocną, podgórską atmosferą. To właśnie na ten dzień zaplanowano kolejny Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, podczas którego będzie można nabyć wyjątkowe świąteczne oraz wiosenne ozdoby i upominki.

28 marca w Hali Spacerowej będzie można zakupić autorskie ozdoby świąteczne, zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby, regionalne przysmaki – lub po prostu spędzić czas w wyjątkowy sposób. Podczas jarmarku nie zabraknie wystawców ze świątecznymi upominkami, przepysznymi, swojskimi wyrobami i wypiekami.

Wydarzenie w zabytkowym obiekcie Uzdrowiska Świeradów będzie szczególną imprezą dla najmłodszych uczestników, którzy wezmą udział w specjalnych warsztatach rękodzielniczych. Atmosferę jarmarku podgrzeje muzyka na żywo.

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich zaplanowano na 28 marca, w godz. 10:00-18:00. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Promocji Kultury, Aktywności i Promocji Gminy w Świeradowie-Zdroju.

Więcej informacji: https://swieradowzdroj.pl/artykul/5429/jarmark-wielkanocny-2020


 
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd