preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich w Hali Spacerowej

Już 21 grudnia Dom Zdrojowy w Świeradowie-Zdroju zmieni się w miejsce z prawdziwą, bożonarodzeniową, podgórską atmosferą. To właśnie na ten dzień zaplanowano kolejny Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, podczas którego będzie można nabyć wyjątkowe świąteczne ozdoby i upominki.

21 grudnia w Hali Spacerowej i na górnym tarasie Domu Zdrojowego będzie można zakupić autorskie ozdoby świąteczne, zaopatrzyć się w świąteczną, pachnąca choinkę – lub po prostu spędzić czas w wyjątkowy sposób. Podczas jarmarku nie zabraknie wystawców ze świątecznymi upominkami, przepysznymi, swojskimi wyrobami i wypiekami, a także bożonarodzeniowymi wędlinami i grzanym winem.

Wydarzenie w zabytkowym obiekcie Uzdrowiska Świeradów będzie szczególną imprezą dla najmłodszych miłośników pierników i szklanych ozdób świątecznych, którzy wezmą udział w specjalnych warsztatach rękodzielniczych. Atmosferę jarmarku podgrzeje muzyka na żywo oraz jasełka w wykonaniu uczniów świeradowskich szkół.

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich zaplanowano na 21 grudnia, w godz. 10:00-18:00. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Promocji Kultury, Aktywności i Promocji Gminy w Świeradowie-Zdroju.

Więcej informacji: https://swieradowzdroj.pl/5264-swieradowzdroj-21-grudzien-jarmark-bozonarodzeniowy