preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Fala uderzeniowa w Uzdrowisku Świeradów

Fala uderzeniowa to zabieg wykorzystujący fale akustyczne, dzięki któremu możliwa jest szybsza regeneracja chorych ścięgien, stawów czy mięśni, a także skuteczna terapia stanów zwyrodnieniowych, którym towarzyszą chroniczne zespoły bólowe. Fala uderzeniowa, przenosząc energię w bolące miejsca, pobudza metabolizm, stymuluje krążenie krwi i zwiększa produkcję kolagenu przy jednoczesnym zmniejszeniu napięcia mięśniowego. Dzięki temu uszkodzone tkanki szybciej regenerują się, pozwalając na szybkie przywrócenie sprawności ruchowej pacjenta.

Z terapii falą uderzeniową mogą korzystać osoby z przewlekłymi bólami stawów, mięśni i ścięgien, np. ścięgna Achillesa. Terapia jest również niezwykle pomocna w przypadku schorzeń tj. łokieć tenisisty, kolano skoczka, niedowłady i zaniki mięśniowe, zespół cieśni nadgarstka, halluksy, uelastycznienie blizn i wielu innych.

Fala uderzeniowa to bezpieczny, nieinwazyjny i szybki sposób przywracania sprawności ruchowej. Zabieg ten nie tylko zwalcza objawy, ale również źródło bólu, dzięki czemu osiągnięty rezultat nie jest jedynie chwilowym efektem.

W Uzdrowisku Świeradów prowadzimy bezpieczne terapie falą uderzeniową, gdzie częstotliwość zabiegów ustalana jest indywidualnie przez fizjoterapeutę oraz uzależniona od typu choroby i dotychczasowego przebiegu leczenia.

Więcej informacji: https://uzdrowisko-swieradow.pl/zabiegi-lecznicze

Cenni zabiegów: https://uzdrowisko-swieradow.pl/cennik-zabiegow-leczniczych

 


 
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd