preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Miasteczko Zdrowia w Uzdrowisku Świeradów 06.10.2018


W sobotę 6 października 2018r w Hali Spacerowej Domu Zdrojowego odbyła się kolejna edycja  Miasteczka Zdrowia 
Tym razem bezpłatnie  można było skorzystać z zabiegów:
✅Fala uderzeniowa
✅Drenaż limfatyczny Boa

DRENAŻ LIMFATYCZNY BOA
Jest to zabieg , który wykonuje się przy użyciu całego kombinezonu lub tylko rękawa zakładanego na poszczególne kończyny. Wypełnione powietrzem pod ciśnieniem tworzą liczne fale uciskowe, pobudzające krążenie chłonki. Jest zabiegiem bezbolesnym, odprężającym i rozluźniającym. Odczuwany jedynie przyjemny ucisk na wybranych partiach ciała. Po zabiegu znikają między innymi wszelkie opuchlizny widoczne przed, skóra jest wygładzona i naprężona. Zwalczany zostaje także cellulit. Usprawnia krążenie oraz wspomaga wydalanie zalegającej wody z organizmu oraz znajdujących się w nim toksyn. Wspomaga odchudzanie.
Wspomaga wydalanie zalegającej wody z organizmu jak również znajdujących się w nim toksyn, uelastycznia i odżywia tkanki. Drenaż Limfatyczny BOA ma duże zastosowanie po zabiegu mastektomii, który niesie za sobą szereg konsekwencji związanych z ograniczeniem ruchomości kończyn oraz obrzękami limfatycznymi. Wpływając na kompleksową poprawę sprawności oraz podwyższenie komfortu własnego ciała ma duże znaczenie w życiu codziennym „Amazonek” jak również kobiet w trakcie powrotu do zdrowia po operacjach chirurgii estetycznej.
WSKAZANIA:
Drenaż limfatyczny to idealne rozwiązanie w przypadku cellulitu, otyłości, obrzęków limfatycznych, problemów z krążeniem, uczucia ociężałych nóg jak również całego ciała. Korzystnie wpływa także na zmniejszenie żylaków oraz w trakcie powrotu do zdrowia po operacjach chirurgii estetycznej. To jeden ze skuteczniejszych sposobów na poprawienie odporności.
PRZECIWWSKAZANIA:
Głównymi przeciwwskazaniami są: ciąża, choroby skóry, infekcje, zakrzepice żył, nadciśnienie tętnicze, niewydolność nerek

Decydując się na masaż:
• redukujesz widoczność cellulitu,
• modelujesz ciało,
• wspierasz proces odchudzania kończyn,
• wspomagasz detoksykację,
• poprawiasz funkcjonowanie układu pokarmowego,
• likwidujesz obrzęki kończyn górnych oraz dolnych,
• szybciej dochodzisz do pełnej sprawności po kontuzjach i urazach,
• eliminujesz uczucie ciężkich nóg.

Dodatkowo mała gastronomia, możliwość zmierzenia ciśnienia i zapoznania się z naszą ofertą hotelową i zabiegową.

Juz dziś zapraszamy na kolejną, ostatnią w tym roku wedycję miasteczka zdrowia, która odbędzi się 27.10.2018.
Jesteśmy dla Państwa od godz. 10.30 do 16.00
Cieplice
Dojazd
Cieplice
Zadzwoń
Cieplice
Rezerwuj