preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

SPECJALISTA DS. SPRZEDŻY I OBSŁUGI GOŚCIA W RECEPCJI

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju prowadzi rekrutację na stanowisko:
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI GOŚCIA W RECEPCJI
Miejsce pracy: Świeradów Zdrój
Od kandydata oczekujemy:
wykształcenia minimum średniego
bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
dobrej organizacji czasu pracy
systematyczności, odpowiedzialności oraz wysokiej kultury osobistej
język niemiecki - min. w stopniu podstawowym
Gwarantujemy:
1. Stabilność zatrudnienia.
2. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia współpracy na dłuższy okres.
3. Program socjalny.
4. Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
5. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego - PPE (umowa o pracę powyżej 3 m-cy).
CV należy przesłać na adres kadry@uzdrowisko-swieradow.pl. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.


Osoba ubiegająca się o zatrudnienie zobowiązana jest do zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych klauzuli, o niniejszej treści:
Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)):
1. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 35, w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego.
2. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 35 w celu realizacji procesu rekrutacji, jak również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej, niż przez rok.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 35, KRS: 0000018377 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Osoba ubiegająca się o zatrudnienie, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


 
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd